Paslaugos

 

MES NUPLAUSIM IR IŠVALYSIM ŠIAS TRANSPORTO PRIEMONES:

Lengvieji automobiliai
Džipai, visureigiai
Minivenai, vienatūriai
Autobusiukai, mikroautobusai, transporteriai
Priekabos, treileriai
Nameliai ant ratų (tik išvalysime)
Nedideli autobusai, miesto autobusai (tik išvalysime)
Dideli autobusai, dviaukščiai autobusai (tik išvalysime)
Sunkvežimiai, vilkikai, savivarčiai (tik išvalysime)
Autocisternos, cementvežiai (tik išvalysime)
Autotraukiniai (tik išvalysime)
Žemės ūkio technika (tik išvalysime)
Kita sunkioji technika (tik išvalysime)
Visos kitos transporto priemonės

AUTO PLOVYKLOS IR CHEMINIO VALDYMO PASLAUGOS:

kėbulų plovimas profesionalia įranga
Ratlankių plovimas
Poliravimas
Variklių valymas
Salono siurbliavimas
Cheminis valymas
Dėmių išėmimas
Transporto priemonių dezinfekcija

AUTOMOBILIO KĖBULO PLOVIMAS

 Švarus automobilis – ne tik grožis. Tai viena iš priežasčių, dėl ko jis ilgiau atrodo naujesnis. Yra ir keletas svarbių techninių priežasčių, dėl ko Jūsų automobilis turi būti nuolat plaunamas. Dulkės, kelio smala, kieto vandens pėdsakai, riebalinė ar suodžių plėvelė, smėlis, druska šaltuoju sezonu – tai mažos abrazyvinės dalelės, prilimpančios prie automobilio dalių. Todėl automobilis turi būti reguliariai plaunamas, nes šios dalelės pamažu užteršia dažus. Dažniausiai automobilis plaunamas kartą arba du per mėnesį, tačiau, pasak transporto priemonių gamintojų, vairuotojai tai turėtų daryti kur kas dažniau – bent kartą į savaitę, ypač žiemą, taip apsaugodami jį nuo susidėvėjimo ir blogo poveikio dažų sluoksniui. O ir vairuoti švarų automobilį yra kur kas maloniau. Labai svarbu yra naudoti aukščiausios rūšies priemones, skirtas valyti saugiai ir efektyviai, kad automobilio dažų danga liktų nepažeidžiama ir atrodytų kaip nauja po daugelio plovimų. Transporto priemonės paviršiui apsaugoti naudojamas vaškas. Jo sudėtyje dažniausiai yra karnaubo vaško, kuris sudaro patikimą apsauginį sluoksnį tarp dažų ir aplinkos. Kiti faktoriai, lemiantys vaškavimo ilgaamžiškumą, pavyzdžiui: dažų tipas ir spalva, dažų sluoksnio stovis, aplinka, laikas, kurį automobilis laikomas lauke, panaudoto vaško kokybė, dažnas automobilio plovimas Kiekviena automobilį apžiūrime individualiai, aukštu slėgiu pašaliname paviršutinį purvą ir smėlį. Geresniam dervų ir riebalų pašalinimui, jų susidarymo vietose (aplink kuro baką, ant ratų…), papildomai naudojame cheminį purvo tirpiklį. Vasaros sezono metu papildomai pašaliname vabzdžius nuo priekinės automobilio dalies. Kadangi tai atlieka žmogus, o ne mašina jis mato kur daugiau purvo ten daugiau paplauna.

ŽIBINTŲ POLIRAVIMAS

Bėgant laikui visos automobilio detalės nusidėvi. Ne išimtis ir automobilio žibintai, kurie per laiką veikiami aplinkos pradeda gelsti, pasidaro matiniai ar net atsiranda įbrėžimų. Tokie defektai ne tik gadina bendrą vaizdą, bet ir prastina žibinto veikimo kokybę. Greičiausias ir žinoma brangiausias vaistas nuo šitos ligos būtų nauji žibintai, bet iškyla klausimas ar verta leisti tokius pinigus, kai galima išsisukti ir kitaip. Kitas būdas būtų naudoti specialias chemines priemones skirtas pageltusių žibintų atnaujinimui, tačiau jų veiksmingumas kartais kelia abejonių. Trečias ir turbūt, kad pats veiksmingiausias būdas būtų žibintų poliravimas. Šį procesą galite atlikti ir pats, o jei neturite laiko, ar nepasitikite savo jėgomis galite kreiptis į specialistus.  

SAUSAS IR CHEMINIS SALONO VALYMAS

Norite vairuoti maloniau ir jaustis savo automobilyje komfortabiliau? Sausas valymas – labai svarbus procesas, leisiantis jums pasijusti lyg ką tik nusipirkus visiškai naują automobilį. Negana to, ši paslauga kainuoja tikrai nebrangiai, kadangi nėra naudojama daug cheminių medžiagų, nebent išskirtiniais atvejais – mūsų specialistų dėka, sausas valymas yra atliekamas greitai ir itin kruopščiai. Iš pradžių trumpai apžvelkime, kuo gi sausas valymas skiriasi nuo cheminio salono valymo. Cheminis salono valymas – tai šlapias valymas, kuris panaikina įvairius susikaupusius nešvarumus, bakterijas ir įvairias daleles, kurios gali sukelti alergines ligas. Taip pat cheminis valymas panaikina visus blogus kvapus ir dėmes esančias automobilio salone. Paslaugą sudaro stogo dangos, sėdynių, durelių apmušalų, kiliminės dangos, bagažinės cheminis valymas, visų plastmasinių detalių cheminis valymas ir atnaujinimas, stiklų valymas. Sausas valymas yra atliekamas kur kas greičiau, kadangi valant sausai atsisakome daugybės cheminių medžiagų. Kita vertus, norint pilnai išvalyti plastmasinius paviršius arba panaikinti blogą kvapą, kartais būtina panaudoti šiek tiek chemijos, tačiau ne itin daug. Negana to, bakterijos, susikaupusios jūsų automobilyje bus greitai panaikintos sausu valymu. Taip pat galime išvalyti ir jūsų bagažinę, pašalinti dulkes. Salono išsiurbimas yra iš tiesų pigi ir greitai įvykdoma paslauga, o mūsų servisuose ji neabejotinai bus ir itin kokybiškai atlikta, kadangi mūsų specialistai yra sukaupę ilgametę patirtį šioje srityje. Vairuokite švariau – pajusite tikrai didelį skirtumą, o sausas valymas neatims nei daug laiko, nei pinigų!